Ing.arch. Hanka Pospíšilová – INTERIÉROVÁ ARCHITEKTKA – 2P INTERIERY, vítězka INICIO 2017

Zabývám se navrhováním bytových interiérů, menších  kanceláří a lékařských ordinací. Řídím se při tom jednoduchým pravidlem, 2PPŘIROZENÉ = jednoduché, čisté, harmonické  a PRAKTICKÉ = funkční a kvalitní. Proměnou klienta  provedu od dispozičního návrhu až po samotnou realizaci, zaleží na jeho  rozhodnutí, ve které fázi mou práci převezme.

Pracuji v týmu s bývalou spolužačkou ing.arch. Michaelou Pospíšilovou. Obě jsme vystudovaly FA ČVUT, obě  máme dnes stejná příjmení (proto 2P), obě máme dvojčata a celkem  3 děti, máme obdobné názory na  „krásno“, funkčnost a kvalitu konečného zpracování. Smyslem naší práce je porozumět přání a potřebám  konkrétních lidí a pomoci jim k vyššímu standardu bydlení. Pomáháme z interiéru vytvořit dobře fungující místo, které jim dodá pozitivní energii a kam se budou rádi vracet.

Naše klienty získáváme pouze z doporučení a práce stále přibývá. Díky  INICIU jsem získala cenné informace a velmi  užitečná  vodítka, jak se zorientovat v praktické části podnikání, kterou jsem dosud odkládala na vedlejší kolej, jak důležité je věnovat pozornost marketingu, budování  značky, jak si stanovit vlastní cenu. Jsem vděčná, že jsem měla příležitost  zúčastnit se.

Kontakt:              hana.pospisil@interier2p.cz

Tel.:                       +420 603 945 580

www:                   www.interier2p.cz